Konferencje VIP

Konferencje VIP skierowane są do architektów i projektantów z całej Polski mającej w swoich referencjach i realizacjach znaczące inwestycje na terenie całego kraju takie jak budynki użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, osiedla mieszkaniowe czy duże inwestycje drogowe.

Grupą uczestników jest 90-100 projektantów zapraszanych na podstawie listy referencyjnej zrealizowanych obiektów. Wszystkie zgłoszenia uczestnictwa są dogłębnie zweryfikowane na podstawie dostępnych źródeł. W przypadku wątpliwości prosimy o przesłanie tabliczek rysunkowych z obecnych lub zrealizowanych projektów.

Udział dla gości jest całkowicie bezpłatny, co pozwala nam zaprosić wiodące biura projektowe z całej Polski. Goście zgodnie z regulaminem mają obowiązek uczestnictwa w drugim dniu konferencji, gdzie Producenci prowadzą wykłady oraz konsultacje przy stoiskach.

Dlaczego warto?

Możliwość dotarcia do projektantów z całej Polski w jednym miejscu i jednym czasie.
Zweryfikowana i potwierdzona grupa wiodących projektantów
Wymiana doświadczeń wśród biur projektowych, producentów i ekspertów.
Udział wybitnych ekspertów. Debaty, warsztaty i networking.

Ogólnopolska konferencja architektoniczna, której zakres obejmuje tematy związane z kubaturą obiektów, konstrukcją budowli, elementami architektury zewnętrznej oraz architekturą wnętrz komercyjnych.
Konferencja skierowana jest do architektów, biur projektowych i inżynierów budownictwa z całej Polski.

Ogólnopolska konferencja techniczna dotycząca instalacji i sieci sanitarnych. W ramach konferencji omawiane są zagadnienia związane z systemami wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa oraz instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie takich mediów jak woda, powietrze i gaz.

Konferencja skierowana jest do projektantów instalacji i sieci sanitarnych.

Ogólnopolska konferencja techniczna dotycząca instalacji elektrycznych i automatyki budynków. W ramach konferencji omawiane będą niskonapięciowe instalacje elektryczne przeznaczone do doprowadzenia energii elektrycznej z sieci rozdzielczej do odbiorników wraz z urządzeniami końcowymi.

​Konferencja skierowana jest do projektantów instalacji niskich napięć, biur projektowych i firm wykonawczych z całej Polski.

Ogólnopolska konferencja drogowa, której zakres obejmuje tematy związane z drogami, mostami, infrastrukturą drogową oraz inżynierią ruchu. 

Konferencja skierowana jest do projektantów dróg i mostów, wykonawców oraz jednostek samorządowych odpowiedzialnych za drogi z całej Polski.