Dział: Biuro

Justyna Zaremba

Specjalista ds. administracyjno-biurowych
e-mail: biuro@emgb.pl
kom.: +48 602 457 645

 

Natalia Chmielewska

Specjalista ds. content marketingu
e-mail: natalia.chmielewska@emgb.pl
kom.: +48 602 104 545

Dział: Ochrona środowiska, nadzory i badania

Jacek Stachowiak

e-mail: info@emgb.pl

 

Dział: Projektowanie instalacji sanitarnych

Małgorzata Noculak

e-mail: mn@list.pl

 

Dział: Seminaria Regionalne – obsługa techniczna

Waldemar Szczurowski

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
e-mail: waldemar.szczurowski@emgb.pl
tel.kom.: +48 668 027 037

 Mariusz Szczurowski

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
e-mail: mariusz.szczurowski@emgb.pl
tel.kom.: +48 784 326 913

 

Dział: Zaproszenia i rezerwacje uczestników

Infolinia działu rezerwacji:
tel.kom.: +48 664 787 055
tel.kom.: +48 600 880 120

Dział: Seminaria Regionalne – sprzedaż

Sonia Stycz

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
e-mail: sonia.stycz@emgb.pl
kom.: +48 784 326 977

Dorota Niechwiadowicz

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
e-mail: dorota.niechwiadowicz@emgb.pl
kom.: +48 784 326 860

 

 

 

Biotop Biuro Inżynierii Środowiska Spółka Jawna
ul. Wiwulskiego 12
51-629 Wrocław

kom.: +48 602 457 645

 

info@emgb.pl
www.biotop.pl

NIP: PL 898-219-84-84
Regon: 021773220
KRS: 0000404129

Biuro czynne:
od poniedziałku do piątku
8:00 - 16:00